Підключившись до хуку the_excerpt_rss, який спрацьовує для короткого опису поста в фіде і додамо в нього мініатюру поста:

add_filter( ‘the_excerpt_rss’, ‘add_thumbnail_to_feed’ );
function add_thumbnail_to_feed( $content ){
$img = get_the_post_thumbnail( null, array(100, 80), array( ‘align’ => ‘left’, ‘style’ => ‘margin-right:15px;’ ) );
$content = $img . $content;

return $content;
}

Для отримання мініатюри використовується функція get_the_post_thumbnail (), у другому аргументі якої зазначений розмір отримуваної картинки (100х80), а в третьому — атрибут тега — align = «left». Деякі обробники RSS-стрічок вирізують вбудовані CSS правила (style = »), тому краще використовувати align = «left», коли потрібно розташувати картинку ліворуч.

Зазначений розмір (100×80), що не реальний, це не копія оригіналу картинки з потрібними нам розмірами: підбирається найбільш підходяща за розміром картинка і візуально зменшується під зазначені розміри. Іноді краще створити спеціальний формат картинок-мініатюр для RSS-стрічок. Для цього вам потрібно буде зареєструвати новий формат мініатюр для вашої теми, так:

if ( function_exists( ‘add_image_size’ ) ) {
// Формат миниатюр для фидов
add_image_size( ‘feed’, 100, 80 );
}

У цьому випадку, при первинному завантаженні будь-якого зображення в WordPress, буде створюватися пропорційно-зменшена копія оригіналу картинки. У підсумку, в фідах будуть виводиться картинки з реальними розмірами.

Після добавки такого коду в functions.php або плагін, мініатюру можна отримати із зазначенням розміру feed:

$img = get_the_post_thumbnail( null, ‘feed’, array( ‘align’ => ‘left’ ) );

Якщо потрібно змінити виведений контент, а не короткий опис, то використовуйте хук the_content_rss.
Як виглядатиме RSS-стрічка в підсумку, залежить від програми зчитує фид. Так, в різних браузерах стрічка виглядає по-різному. Тому перевіряйте як виглядає фид в кожному конкретному випадку і не намагайтеся зробити з висновком щось занадто нестандартне.