Підключити скрипт для швидкого встановлення дати в поле не складно і JS скриптів для цього в мережі вистачає.

А в цій статті я викладу готовий код для WordPress.

Завдання така: у нас є input поле і нам потрібно зробити так, щоб при установці курсора в це поле з’являвся календар, де б можна було вибрати дату (день місяця) і поле автоматично заповнилося обраним числом в потрібному форматі. Календар повинен бути з російською локалізацією. Таке завдання зустрічається часто і я подумав буде зручно мати під рукою готовий код.

Але для початку посилання, які можуть стати в нагоді для зміни коду під свої потреби:

Головна сторінка jQuery плагіна Datepicker: https://jqueryui.com/datepicker/ — тут ви знайдете різні приклад використання Datepicker;
Сторінка підбору css тим під jQuery UI — http://jqueryui.com/themeroller/ — тут ви можете вибрати готову тему jQuery UI або у вкладці Roll Your Own — налаштувати дефолтну тему під себе: кольори, фони, закруглення кутів і т.д .;

Готовий код Datepicker для WordPress

У WordPress підключати саме jQuery Datepicker зручно, тому що він йде в комплекті з WordPress і для його підключення потрібно вставити всього два рядки: підключення самого скрипта і підключення стилів CSS. А далі потрібно просто запустити js функцію datepicker () на потрібному .

Цей код можна вставляти в будь-яке місце php файлу, не обов’язково до виведення шапки get_header (), можна прямо в тіло HTML документа — код буде працювати: