Часто автори, які пишуть продають тексти, більшу частину часу витрачають на вироблення і пошук власного стилю написання. Забуваючи про головне: про якісний зміст самого рекламного тексту.

Можна як завгодно грати словами або використовувати крилаті вирази, цитати відомих людей. Але всього цього недостатньо для короткої і чіткої передачі основної думки продає тексту. Читач буде переглядати тест не більше ніж 1-2 секунду. І в цей короткий мить рекламний текст повинен зачепити його, і змусити придбати саме ваш товар.

Для споживача надзвичайно важлива його вигода, яку ви і повинні йому показати. Користуйтеся короткими, чітко оформленими фразами, будьте конкретні. Справжній 100% продає текст повинен зацікавлювати потенційного покупця, нести в собі якусь правдиву ідею, новина. Цінність такого тексту — в його безумовної щирості. Всю роботу з написання продає тексту можна умовно розділити на кілька етапів.

Інформація про товар.
Зберіть максимум інформації про продукт, який рекламуєте. Поговоріть з колегами і виробником, за необхідності відвідайте виробництво. Це допоможе вам побудувати рекламну концепцію, дасть глибоке поняття про продукт, способі його виробництва та свіжі ідеї для його просування. Дослідіть ринок, або проглядите готові дослідження ринку, статистичні дані — це можливість оцінки важливих якостей продукту для покупця. Здійснюйте збір інформації та оцінку слабких і сильних сторін рекламних кампаній конкуруючих фірм. Вивчіть історію попередніх рекламних кампаній продукту, якими були успіхи?

Створення продає тексту.
Справжнє майстерність написання продають текстів полягає не в умінні грамотно оформити думку за допомогою слів. Це свого роду, мова адвоката на процесі. А підзахисний — це ваш товар, для якого ви повинні виклопотати максимально вигідні умови, і благополучний результат справи. Ніколи не забувайте про свою кінцевої мети — змусити покупця звернути увагу і придбати товар! Тому — сконцентруйтеся на цій головної думки. Існує Шибка, яка може перешкодити вам створити справжній продає текст — бажання справити враження. Враження і реально працюючий текст — не одне і те ж.

Припустимо, ви пишете продає текст про дитячих колясках. Подумайте, що може зацікавити реальну маму, яка очікує дитину, яку коляску вона хотіла б для свого малюка? Що ви можете запропонувати їй? Це головна думка вашої реклами, то, для чого пишеться весь рекламний текст. Важливо якомога докладніше донести всі тонкощі. Які ваші вагомі докази того, що ваша коляска — краще інших? Чому повинні купити саме цей товар? Покажіть всі привабливі сторони товару. Яке враження повинно скластися після прочитання продає тексту? в кінцевому рахунку товар повинні захотіти купити.