Кожен вебмастер прагне щоб його проект знайшов свою аудиторію, став прибутковим і зайняв своє почесне місце, тому просування в інтернеті завжди було дуже затребуване, за даними статистики: кожен третій сайт користується послугами оптимізатора, кожен другий просувається власними силами.

В обох випадках способи просування найчастіше зводяться до того, щоб вивести ключові запити на перші позиції пошукової видачі, тим самим привести на сайт якомога більше відвідувачів, не замислюючись, що є безліч інших методів просування сайтів, які в комплексі дають вищі результати. Один з таких методів називається — PR скорочено від Public Relations — зв’язки з громадськістю.

Що таке PR?
PR — це робота над створенням позитивної репутації вашої компанії. PR створює і підтримує позитивний образ компанії, внаслідок чого споживач вибирає її з сотні інших схожих.

PR — Це один з найбільш затребуваних інструментів інтернет-маркетингу. Проявляється інтернет-PR у висвітленні діяльності компанії за допомогою засобів масової інформації. Цікаві унікальні публікації з вашої тематики привернуть до неї увагу і будуть позиціонувати її як професіонала у своїй галузі. Демонструється прозорість діяльності фірми і це автоматично підвищує лояльність з боку потенційних і наявних клієнтів. Публікації такого типу охоче копіюються ЗМІ, тим самим збільшується впізнаваність бренду.

PR — є необхідною складовою успішних комунікацій з споживачами ваших послуг або товарів, тобто з цільовою аудиторією. Вашим завданням є отримати двосторонню ефективну комунікацію з користувачем так, щоб ви могли почути відповіді, а не тільки говорити. Цього не можуть дати застаріваючі інструменти офлайнового PR.

Чому необхідно використовувати PR просування сайту?
PR повідомлення об’єктивні і сприймаються більш достовірно в порівнянні із звичайною рекламою.
PR дозволяє нагадати споживачеві про ваш бренд, компанії і розповісти про його переваги додатково.
PR створює стабільну і стійку репутацію вашої компанії.
PR — це відмінний спосіб просування товарів і послуг компанії.
PR — це довгострокові вкладення в імідж бренду.

Переваги PR просування:
— Збільшення популярності;
— Підвищення цитованості;
— Контакт з цільовою аудиторією;
— Створення позитивного іміджу.

І якщо ви дійсно хочете домогтися гарних результатів від просування, то використовуйте комплексний підхід, який буде включати в себе: пошукове просування, контекстну рекламу, соціальні мережі, медійну рекламу, і не забувайте про просування сайту http://sabibon.info/ засобами PR.