Facebook розширив можливості пошуку. Тепер він дозволяє в режимі реального часу шукати потрібну інформацію за всіма публічними постам в соціальній мережі, загальна кількість яких становить понад двох трильйонів. Про це повідомляється в офіційному блозі компанії.

Раніше користувачам був доступний тільки пошук по своїм публікаціям і постам друзів.

У результатах пошуку в першу чергу будуть відображатися новини з надійних джерел, потім від користувачів, на яких оформлена передплата, далі йтимуть популярні цитати, і лише потім — всі інші новини. За даними компанії, щодня в соціальній мережі проводиться 1500000000 пошуків.

Крім того, був поліпшений функціонал пошукових підказок — вони стали більш актуальними і персоналізованими. У міру введення пошукового запиту, Facebook буде пропонувати підказки, пов’язані з основними подіями, що відбуваються в соціальній мережі в поточний момент часу. Таким чином, користувачі зможуть залишатися в курсі актуальних новин і популярних обговорень в рамках платформи.

Ще одне нововведення — можливість пошуку публічних обговорень на теми, що цікавлять.

«Коли посиланням активно діляться в Facebook, вона часто пов’язана з цікавими обговореннями. Тепер є новий спосіб швидко зануритися в такого роду дискусії. За допомогою одного натискання користувачі зможуть знайти публічні пости, що включають це посилання; побачити популярні цитати і фрази, що згадуються в цих публікаціях, і отримати уявлення про настрої користувачів », — пояснюється в блозі Facebook.

Першими доступ до всіх цих нововведень отримають користувачі в США.

Нагадаємо, що Facebook запустив пошук по постам в грудні минулого року. Цей функціонал працює на базі соціального пошуку Search Graph. До сьогоднішнього дня він дозволяв користувачам шукати лише за своїми записами та постам друзів. Тепер до них також додалися загальнодоступні публікації інших користувачів.

Компанія почала масове впровадження соціального пошуку Search Graph, анонсованого в січні 2013, влітку того ж року. Він являє собою новий вдосконалений пошук, який відповідає користувачам на безліч питань, пов’язаних з інтересами, фотографіями та місцями.

У жовтня 2013 року Facebook почав тестування пошуку по постах для обмеженої кількості англомовних користувачів в США. Нова функція дозволяла знайти всі апдейти статусу, коментарі, ФОТОвідповідь, замітки і Чекин. На той момент Graph Search вже вийшов з бета-версії, однак семантична природа пошуку, який базується не на ключових словах, а на пропозиціях і смислових фразах, робила його впровадження на інших ринках дуже повільним.