Розробники Google працюють над об’єднанням Android і Chrome OS в єдину операційну систему, повідомляє The Wall Street Journal з посиланням на свої джерела.

Компанія планує презентувати нову платформу, що представляє собою Android зі «вбудованої» OС Chrome, в 2017 році. Попередня версія нової ОС може бути випущена вже в наступному році.

З погляду розробників, об’єднання двох операційних систем дозволить мінімізувати фрагментацію.

Деякі експерти галузі вважають, що «включення» в Android насправді означає «смерть» для Chrome. Однак у публікації WSJ повідомляється, що вже майже два роки інженери Google працюють над створенням гібридної операційної системи.

Провісником змін став випуск Android-планшета Pixel C в серії портативних комп’ютерів Google Pixel, до теперішнього часу включала лише Chrombook. Новий пристрій працює під управлінням не Chrome OS, як вся інша продукція цього модельного ряду, а Android 6.0 Marshmallow.

На думку редактора Marketing Land Грега Стерлінга, додатки Chrome не набули широкої популярності серед користувачів. У нової гібридної ОС буде перевага — доступ до додатків Google Play.

У статті WSJ також повідомляється, що пристрої Chromebook отримають нове, поки ще невідоме, назва. «Chrome» залишиться ім’ям популярного інтернет-браузера Google.