Представник команди Google Мій бізнес Rahul J роз’яснив, які чинники впливають на видимість компанії в локальній видачі Google.

За словами http://sabibon.info, позиції місцевого бізнесу в результатах пошуку Google визначаються наступними факторами:

Релевантність: наскільки релевантною є категорія бізнесу для пошукового запиту користувача.
Популярність: трафік на сторінку компанії; ступінь онлайн-представленості бізнесу.
Відстань: як далеко заклад або магазин знаходиться від користувача.
Пошукова історія: кількість разів, коли сторінка компанії виявилася корисною, виходячи з релевантності, популярності і відстані.

Важливо відзначити, що в першій версії публікації в пункт «Пошукова історія» були включені кліки по сторінці компанії в результатах пошуку. Днями запис була відредагована і згадка про кліки з неї прибрали.

Перший варіант виглядав приблизно так: «Скільки разів у минулому користувачі кликали по сторінці компанії у видачі при пошуку по конкретному ключовому слову».

З чим пов’язане рішення відредагувати первинну запис, компанія не пояснила. Однак це зміна викликала активні обговорення серед фахівців галузі з приводу ступеня впливу кліків на ранжирування сторінок компаній в локальній видачі Google.

Нагадаємо, що минулого місяця Google прибрав відгуки та іншу інформацію зі сторінок компаній в новій версії Google+. Раніше, у вересні, з пошукової видачі Google пропали посилання та відгуки на компанії в Google+.