Користувачі помітили, що Facebook тестує в мобільному додатку тематичні новинні стрічки. У новій версії інтерфейсу основна хроніка залишилася, але з’явилися підрубрики — «Стиль», «Подорожі» і «Заголовки».

Facebook is adding customizable interest-based feeds. A newspaper made up of all the world’s newspapers. pic.twitter.com/Ll7pib6Mb5
— Jason Stein (jasonwstein) 29 грудня 2015

Прес-секретар компанії підтвердив цю інформацію редакції The Verge: «Ми тестуємо окремі стрічки, в яких люди зможуть бачити публікації від інших користувачів і сторінок, пов’язані певної тематикою».

У жовтні цього року компанія дозволила переглядати тематичні стрічки користувачам десктопів. Тепер цей функціонал тестується на мобільних пристроях.

Крім стрічок, Facebook продовжив тестування функціоналу Marketplace, запуск якого також відбувся в жовтні. У новому тесті іконка Marketplace замінила іконку Facebook Messenger в нижній частині екрана програми для iOS. При натисканні на нову кнопку відкривається сторінка, де можна знайти і купити різні товари. Підбірка товарів у розділі заснована на позначках «Подобається» користувача і його інтересах.

На даний момент доступ до Marketplace отримало лише обмежене число користувачів в США. Як повідомили в Facebook, про ширше запуску говорити поки рано.

«Ми будемо і далі розвивати цей функціонал, виходячи з отриманої інформації про те, що найбільш корисно для користувачів і ефективно для підприємців», — зазначив прес-секретар компанії.

Нагадаємо, що у вересні нинішнього року Facebook суттєво оновив дизайн мобільних публічних сторінок. В рамках редизайну вони поповнилися двома новими розділами: Shop і Services. Розділ Shop дозволяє підприємцям продавати свої товари прямо зі сторінок; Services допоможе професіоналам краще презентувати свої послуги.

А в жовтні Facebook також тестував новий розділ «Local Market», який являє собою торгову площадку для місцевих товарів. Доступ до нього отримало лише невелика кількість користувачів iOS в Австралії.