В Яндексі з’явилася служба по роботі з веб-майстрами. Про це повідомляють в прес-службі пошуковика.

Як повидомив http://sabibon.info  це нова служба в компанії, вона входить до складу напрямки пошукових технологій. Одним із завдань служби стане централізація всіх комунікацій між Яндексом і професійним співтовариством (зараз а Яндексі за це відповідають фахівці різних відділів). Керівником служби по роботі з веб-майстрами став Михайло Сливинський, до недавнього часу очолює стратегічний відділ пошукового просування і пошукової аналітики в Wikimart. Він, зокрема, буде курирувати заходи Яндекса для вебмайстрів та SEO-фахівців.

До складу нової служби увійде команда розробки та підтримки інструментів і сервісів Яндекса для вебмайстрів, включаючи Яндекс.Вебмайстер.

Михайло Сливинський: «Моє завдання — структурувати комунікації між веб-майстрами і командою розробки пошуку Яндекса на різних майданчиках і за допомогою різних каналів. Завдання це багато в чому освітня: ми хочемо допомогти великим числом фахівців зрозуміти, як можна збільшити і поліпшити трафік з пошукової системи, як уникнути порушень, які алгоритми і навіщо впроваджує Яндекс. Така взаємодія допоможе, з одного боку, зробити Яндекс більше прозорим для вебмайстрів, з іншого — дозволить нам отримувати більше зворотного зв’язку про професійних інструментах Яндекса, зокрема про вебмайстрів ».

Нагадаємо, Михайло Сливинський оголосив про свій відхід з Wikimart 1 лютого, а буквально на наступний день після його відходу Wikimart відкрив свої інструменти аналітики е-commerce для публічного використання. В рамках якого компанія буде допомагати з SEO-аудитом і аналізом ринку іншим гравцям e-commerce ринку.