Користувачі помітили, що Twitter тестує в мобільних додатках для iOS і Android окрему вкладку для актуальних новин.

Вкладка містить список найбільш обговорюваних новин від провідних ЗМІ. Після натискання на заголовок статті, користувач побачить її початок з посиланням на повний текст, а також список найпопулярніших твітів по цій темі.

Концептуально нова вкладка не сильно відрізняється від старої вкладки «Discover», однак вона явно більше цільова.

Прес-секретар компанії підтвердив проведення тесту виданню The Verge: «Ми експериментуємо з новинами в додатках для iOS і Android, досліджуючи нові способи надання найкращого контенту для користувачів».

В даний час тестовий функціонал доступний лише для жителів Японії. Коли він буде запущений для всіх користувачів сервісу, представник компанії не уточнив.

Що стосується контенту, представленого на вкладці, тут Twitter на поточний момент співпрацює з обмеженим колом партнерів. Можливо, коли нововведення буде запущено в ширшому масштабі, їх число збільшиться.

Нагадаємо, що зараз розробники Twitter працюють над великим новинним функціоналом, запуск якого очікується в кінці поточного року. Продукт під назвою Project Lightning покликаний спростити процес відстеження новин у соціальній мережі.