Facebook оголосив про запуск інструменту «Перевірка безпеки» (Security Checkup). Новий функціонал покликаний полегшити пошук і використання елементів управління безпекою аккаунта.

У найближчі тижні в верхній частині стрічки користувачів з’явиться сповіщення, що пропонує посилити захист аккаунта, перевіривши і додатково налаштувавши його параметри за допомогою трёхшагового процесу.

Перший крок допоможе вийти з Facebook на пристроях, які не використовуються.

Другий — дозволить включити оповіщення «login alerts», що інформують, коли хтось інший намагається увійти в обліковий запис з незнайомого пристрою або браузера.

Нарешті, на третьому етапі користувачеві буде запропоновано кілька порад з приводу підтримки безпеки і унікальності пароля.

За допомогою цих нескладних трьох кроків користувачі зможуть поліпшити захист свого облікового запису в соціальній мережі.

Крім того, пройти перевірку безпеки можна в будь-який час за посиланням.

Новий інструмент доступний в веб-версії соціальної мережі для користувачів у всьому світі. У найближчому майбутньому він буде запущений в мобільній версії Facebook.

Презентація Security Checkup доступна на відео:

Повний список доступних інструментів безпеки знаходиться на вкладці «Безпека» в настройках.

Вся необхідна інформація з питань безпеки і вирішення виниклих проблем знаходиться в розділі «Як убезпечити свій аккаунт» інтерактивного підручника Privacy Basics.

Нагадаємо, що Facebook тестував новий інструмент в травні, тепер він доступний для всіх.

Аналогічний функціонал для перевірки конфіденційності був запущений у вересні 2014 року. Він дозволяє користувачам аналізувати і контролювати, з ким вони діляться своєю інформацією.