З’явилася необхідність в очищенні стіни ВКонтакте. Але коли я почав намагатися очистити стіну вручну, то порахував, що на реалізацію задуманого у мене піде приблизно кілька годин.

Оскільки я ні разу не чистив стіну з моменту створення облікового запису, записів у мене на ній зібралося 357 штук. Стандартними засобами ВКонтакте неможливо очистити стіну моментально. Добре, що є розумні користувачі соціальної мережі, які також задалися таким питанням і знайшли вихід з даної ситуації написанням розширення для браузера.

Варто зазначити, що для очищення стіни в найпопулярнішою на наших просторах соціальної мережі, існує безліч перевірених способів, я ж хочу скористатися одним з найбільш простих, хоча і найефективнішим методом.

Спершу потрібно перейти на сайт Вкопт, потім необхідно встановити розширення для вашого використовуваного браузера. Спочатку творці цього скрипта, давали можливість користувачам ВК скачати музику, відео тощо з соцмережі, але з розвитком проекту, вони навчилися ще багатьох речей, але я не стану описувати їх в цій статті, якщо ви бажаєте, то можете самостійно вивчити їх сайт.

Встановивши розширення, необхідно перезапустити ваш браузер (без даного дії розширення не працюватиме), потім заходимо в vk.com, натисканням на блакитну панель відкриваємо свою стіну.

Як очистити стіну ВКонтакте?

Перед вашими очима в панелі з’явилася нова кнопка, під назвою «Дії».

У ній ви зможете знайти всього дві дії:

Очистити стіну.
Отримати посилання на всі зображення зі стіни.

Натискаємо на перший пункт, бачимо напис: видалити всі непотрібні записи з першої сторінки (всі записи з вашої стіни втечуть), або ж видалити всі непотрібні записи з другої сторінки (в цьому випадку все, починаючи з другої сторінки, буде видалено, а записи на першій стіні залишаться недоторканими).

Я вважав за краще повністю очистити свою стіну, тому натиснув на перший пункт. Відразу після цього процес видалення непотрібних записів почався. Всього кілька хвилин і моя стіна знову чиста.