Світовий гігант ІТ індустрії Google вирішив не залишатися осторонь, підтримавши санкції проти Криму. Він не допускає можливості поновлення chrome в Криму.

Вже з початку лютого виявився закритим доступ до analytics, adsense, adwords, а також більшості інших продуктів даної компанії. За допомогою TOR браузера обійти обмеження можливо, однак з браузером Chrome виникають справжні проблеми — його оновлення має здійснюватися безпосередньо через сервери Google. Але рішення подібної проблеми вже знайдено.

При спробі оновлення браузера у жителів Криму зазвичай спливало повідомлення такого змісту: помилка 7 — виконати оновлення не вдається. Установка не виконується через обмежений доступ в конкретній країні. Можна зрозуміти, що Google розпізнає Крим в якості окремої країни.
Щоб провести оновлення браузера Chrome, необхідно:

1. Змінити в підключенні до інтернету IP адреса. Можна скористатися підключенням VPN до якого-небудь з безкоштовних серверів. Після знаходження сайту, що займає вибором серверів, підключаєтеся, ніби з іншої країни.

Як оновити chrome в Криму

На своєму комп’ютері слід зайти в «Панель управління», скориставшись кнопкою «Пуск», заходите в «Центр управління мережами і загальним доступом», вибираючи при цьому «Налаштування нового підключення або мережі». Змінюєте підключення, ввівши адресу сервера, до якого буде проводитися підключення, ім’я можна не зраджувати. Після введення логіна і пароля тиснете «Підключити». Далі з’явиться повідомлення, що з’єднання встановлюється.

Щоб перевірити, як виконано з’єднання, необхідно зайти на сайт 2ip.ru, там слід дати згоду на застосування ВПН сервера (подібна сторінка з’явиться при відкритті абсолютно будь-якого сайту. Після надання згоди, відбудеться перехід на сайт ВНП сервера. Знову відкривши сайт 2ip.ru , можна побачити, як відбулася зміна IP адреси підключення, крім того, в місці розташування буде вказуватися інша країна.

2. Заходьте на сторінку «про браузері» і починаєте оновлення. Часу воно займає чимало, в середньому хвилин двадцять. Після поновлення браузер перезапускаєте і перевіряєте його версію.

Таким чином, провести оновлення особливих труднощів не становить, якщо знати чітку послідовність дій. Не забудьте, до речі, відключити VPN підключення, щоб весь трафік не проходив через іншу країну.